Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak

adres_kitap

PATENTLE KAZANMAK! Kitabı ÇIKTI!

          
        

 

Google Grupları
TÜRKiYE PATENT HAREKATI
Bu grubu ziyaret et

Biliyor musunuz?

BULAŞIK MAKİNASI
BULAŞIK MAKİNASI  
19. yüzyılın son 30 yılında, 30'u aşkın amerikalı kadın, bulaşık makinesi için patent aldı. En başarılı olan ve ticari üretimi yapılan ilk makineyi Josephine Cochran icat etti; Cochran patent başvurusunu 1885'te yapmıştı.

ADRES PATENT’TEN 18 MART MESAJI

 

Adres Patent Genel Müdürü Cumhur Abdullah Akbulut, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünde mesaj yayımladı.

 

Çanakkale Zaferi’nin kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla andığını belirten Akbulut, Çanakkale’nin tarihimizin en önemli zaferlerinden biri olduğunu belirtti.

Akbulut şunları söyledi:

Çanakkale Zaferi ile bağımsızlık inancı ve azmini dünyaya gösteren milletimiz, milli mücadelede de esarete karşı olağanüstü bir başarı sergilemiştir. Millet olarak yaşadığımız bu zaferin onurunu taşırken Çanakkale ruhunu daima canlı tutmalıyız. Önümüzdeki süreçte de 2023 hedeflerine birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece ulaşabiliriz. Tarihimizin en önemli zaferlerinden biri olan Çanakkale Zaferi her alanda bize cesaret ve güç vermektedir.  Bu düşüncelerle vatanımız uğruna canlarını feda eden tüm şehit ve gazilerimi başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere rahmet ve saygıyla anıyorum.